Psi

Feny

Štěňata

Fotogalerie

Chovatelská stanice Květ Narcisu
v registru ČHKU od roku 1995.
 

Kvetnarcisu   

 

  Náš první westík k nám přišel v červnu roku 1992, byla to holka "Baruška" - Barbelle Little Princes Oleandr, nar.27.3.1992 (na horní fotce zcela vpravo). Absolvovali jsme spolu celou řadu výstav v České i Slovenské republice, v Německu a v Polsku, kde získala spoustu ocenění.
Byl to náš první chlupatý miláček. Opustila nás v roce 2007 ve věku 15 let.

  Druhý westík, který přišel v prosinci 1995 do naší rodiny, byl kluk "Jery" - Jordan Jabadao White Oleander, nar.12.10.1995 (na horní fotce zcela vlevo). Také s ním jsme dosáhli mnoha výstavních úspěchů. Byl náš nejúspěšnější. Odešel předčasně před Baruškou do psího nebe v roce 2004 ve věku 9 let.Baruška a Jery s vnukem Kryštofem

  V současné době s námi doma žijí 3 holky z našeho chovu - Lennien, Nikoleta a Ritta.  Jsou to členové naší rodiny, žijí s námi v rodinném domku, kde mají svůj pokoj. Nejraději jsou ale tam, kde jsme my, takže jsou po celém domě. Za pěkného počasí jsme na přilehlé zahradě, kde mají výběh s přístřeškem a boudičkami.

  Naši westíci jsou hraví, přátelští, přivítají radostně každou návštěvu a mají rádi děti. Milují procházky a my si již neumíme představit, že by s námi nežili. Pozorovat jejich hrátky je lepší zábava než koukat na televizi.

 

  
Chovatelka Miluška a její štěňata

 
  

 

Úvodní      Zpět

WebZdarma.Cz - 50 MB prostoru + vyber z 12 domen !
Aktualizoval pavana dne 19.01.2013
WebZdarma.cz